کاندوم سونوگرافی واژینال و کاندوم مخصوص آزمایشگاه

سه شنبه 8 اسفند 1396
12:00
mentoshop

کاندوم سونوگرافی واژینال و کاندوم مخصوص آزمایشگاه

اگر تا به حال به سونوگرافی رفته باشید احتمالا دیده که بر سر دستگاهی که برای مشاهده داخل بدن از آن استفاده میشود از کاندوم استفاده میشود این در حالی است که باید از کرم های مخصوص استفاده شود ولی به دلیل قیمت بالا این عمل صورت نمیگیرد.

کاندوم سونوگرافی,کاندوم آزمایشگاهدر میان تولیدات انبوه و متنوع کارخانجات کاندوم سازی محصولی با نام کاندوم سونوگرافی و کاندوم مخصوص آزمایشگاه وجود دارد.این نوع از کاندوم ها در دسته بندی کاندوم

ساده قرار میگیرند و میزان روغن روان کننده استفاده شده در آنها بسیار کمتر از دیگر کاندوم ها میباشد.استفاده این نوع از کاندم ها در سونوگرافی برای انجام سونوگرافی واژینال میباشد.

سونوگرافی واژینال چیست؟نحوه انجام سونوگرافی واژینال چگونه است؟

این آزمایش در دسته بندی آزمایشاتی قرار دارد که برای بررسی سلامت جنین در دوره بارداری و یا در زمینه جنین سقط شده استفاده میشود.نحوه انجام سونوگرافی واژینال به شکلی است از طریق ناحیه لگن وارد شده و تمام قسمت های

رحم, گردن رحم, واژن و تخمدان قابل مشاهده میباشد.نام علمی این آزمایش سونوگرافی ترانس واژینال است.برای انجام این آزمایش دستگاه پرابی در واژن بیمار قرار گرفته و با انتشار امواج صوتی گزارشات و علائمی را نشان خواهد داد.

این گزارشات و علائم را میتوان به شکل تصویری در مانیتور دستگاه سونوگرافی مشاهده نمود.تفاوت میان سونوگرافی واژینال و سونوگرافی شکمی در کیفیت و اندازه تصاویر ایجاد شده میباشد.

خرید کاندوم سونوگرافی واژینال و خرید کاندوم مخصوص آزمایشگاه

این نوع از کاندوم ها توسط فروشگاه محصولات زناشویی منتوشاپ به صورت عمده به فروش میرسند.کاندوم های آزمایشگاهی و سونوگرافی به صورت قراص فروخته میشود.هر قراص این نوع کاندوم ها شامل 144 عدد کاندوم میباشد .

هزینه هر قراص 144 عددی کاندوم سونوگرافی و آزمایشگاه 49000 تومان میباشد.
تاریخ انقضای محصولات

با توجه به اینکه این محصول را باید به صورت عمده و تعداد بالا تهیه نمایید, تاریخ انقضای این مخصولات به صورت بلند مدت بوده و معمولا بین 2 تا 3 سال میباشد.

هزینه کاندوم سونوگرافی و آزمایشگاهی

هزینه ای که شما برای هر جعبه 12 تایی کاندوم سونوگرافی و آزمایشگاهی میپردازید 4000 تومان میباشد.این قیمت در صورتی است که شما برای تهیه این نوع از کاندوم باید قیمتی در حدود 13 تا 15 هزار

تومان برای هر بسته 12 عددی به داروخانه ها بپردازید.مزیت مهم دیگری که خرید از فروشگاه منتوشاپ برای شما خواهد داشت این است که شما میتوانید مدل های دیگری غیر کاندوم ساده را انتخاب نمایید.

در زیر نمونه هایی از مدلهای مختلف کاندوم سونوگرافی و آزمایشگاهی با برند Hot را مشاهده خواهید کرد.


[ بازدید : 1739 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به یک وبلاگ در مورد زناشویی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار خرید تلویزیون LED فروش نایلون حبابدار مدل لباس مجلسی موشن کده مجله زندگی بهتر بهترین لپ تاپ لوین فیلم خرید آنتی ویروس خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]